Dekorace

Jak objednávat u naší společnosti?

Objednat můžete některým z následujících způsobů:

Postup on-line objednávky

Formulář pro internetovou objednávku najdete přímo na těchto stránkách.. Objednávka spočívá ve 3 snadných krocích:

1. krok - výběr požadovaného sortimentu

V tomto kroku si pomocí jednoduchého formuláře vyberete vše co potřebujete. Formulář obsahuje kompletní nabídku našich výrobků a doplňkového sortimentu. Objednání spočívá ve specifikaci požadovaného množství. V případě prodeje po baleních máte možnost specifikovat počet balení nebo jednotlivých kusů.

U našich výrobků můžete, kromě standardních rozměrů, objednat i rozměry nestandardní. Stačí uvést požadovaný rozměr a množství.

Pokud si u některého výrobku nebudete jisti jeho specifikací, můžete přímo z objednávky nahlédnout do příslušné sekce katalogu. K tomuto účelu slouží odkazy ">>>" v jednotlivých řádcích objednávkového formuláře.

Jakmile máte vybráno, stisknete tlačítko "Ukončit objednávání a zobrazit sumář objednávky."

2. krok - odeslání objednávky

V dalším kroku se Vám zobrazí sumář Vaší objednávky. Tj. soupis všeho objednaného zboží tak, abyste si mohli zkontrolovat, že jste opravdu na nic nezapomněli.

Po kontrole objednaného zboží vyplníte informace o objednávajícím, případně doplníte zprávu pro nás, a tlačítkem "Odeslat objednávku" ukončíte objednávání.

Po odeslání objednávky obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu kopii sumáře objednávky a současně je objednávka odeslána do naší společnosti.

3. krok - potvrzení objednávky

Objednávka odeslaná v předchozím kroku ještě není z Vaší strany závazná. Poté, co Vaši objednávku obdržíme, připravíme pro Vás cenovou nabídku a tu Vám předložíme - telefonicky, případně e-mailem.

Teprve poté, co si vzájemně potvrdíme rozsah objednávky, cenu a dodací podmínky, se objednávka stává oboustranně závaznou.

Závěrem

Věříme, že možnost on-line objednávky, kterou Vám nyní přinášíme pro Vás bude přínosem a že usnadní a urychlí naši spolupráci.

Přejeme Vám hodně úspěchů!

Reknoš spol. s.r.o., U Romzy 119, 779 00 Olomouc-Nedvězí, tel: 585 941 053, e-mail: info@reknos.cz
© 2003 - 2021 Reknoš spol. s.r.o.
design & code: rbc.cz
Valid CCS 2.1 Valid HTML 4.01